Upminster Hockey Club

Date Opposition X Club Team Div M/L H/A Time Venue
31-Oct
Upminster 1
Ladies A 14:30 Bedford Sports and Hockey Centre
07-Nov
Upminster 5
Mens A 10:30 Basildon Sporting Village
14-Nov
Upminster 5
Ladies A 10:00 Lee Valley Hockey & Tennis Centre
14-Nov
Upminster 2
Ladies A 12:15 King Edmund
14-Nov
Upminster 1
Ladies A 12:30 Chelmer Park
14-Nov
Upminster 3
Mens A 12:45 Witham Sports Ground
14-Nov
Upminster 4
Mens A 14:30 Mile End Park Stadium
14-Nov
Upminster 3
Ladies A 15:30 John Orwell Sports Centre
21-Nov
Upminster 6
Ladies A TBC TBC
28-Nov
Upminster 6
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
28-Nov
Upminster 2
Ladies A 10:00 Mile End Park Stadium
28-Nov
Upminster 3
Mens A 10:45 Palmers College
28-Nov
Upminster 4
Ladies H 11:30 Coopers Company & Coborn School
28-Nov
Upminster 3
Ladies A 12:55 Beckett Keys School Astroturf
28-Nov
Upminster 1
Mens H 13:00 Coopers Company & Coborn School
28-Nov
Upminster 1
Ladies A 13:30 HollyBush Lane Astro
28-Nov
Upminster 2
Mens H 14:30 Coopers Company & Coborn School
28-Nov
Upminster 5
Mens H 16:00 Coopers Company & Coborn School
28-Nov
Upminster 4
Mens A 16:00 Lee Valley Hockey & Tennis Centre
05-Dec
Upminster 5
Ladies A 10:30 Walthamstow Acadmey
05-Dec
Upminster 1
Ladies A 13:00 Oaklands College
12-Dec
Upminster 5
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
12-Dec
Upminster 3
Mens H 11:30 Coopers Company & Coborn School
12-Dec
Upminster 4
Mens H 12:00 Emerson Park Academy
12-Dec
Upminster 2
Ladies H 13:00 Coopers Company & Coborn School
12-Dec
Upminster 2
Mens A 13:30 Old Southendian Hockey Club
12-Dec
Upminster 1
Ladies H 14:30 Coopers Company & Coborn School
12-Dec
Upminster 3
Ladies H 16:00 Coopers Company & Coborn School
19-Dec
Upminster 6
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
19-Dec
Upminster 4
Ladies H 11:30 Coopers Company & Coborn School
19-Dec
Upminster 1
Mens H 13:00 Coopers Company & Coborn School
19-Dec
Upminster 2
Mens H 14:30 Coopers Company & Coborn School
09-Jan
Upminster 5
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
09-Jan
Upminster 6
Ladies A 11:30 Braintree hockey club
09-Jan
Upminster 3
Ladies H 11:30 Coopers Company & Coborn School
09-Jan
Upminster 3
Mens H 11:30 Coopers Company & Coborn School
09-Jan
Upminster 4
Mens H 12:00 Emerson Park Academy
09-Jan
Upminster 2
Mens A 12:15 Sweyne Park School
09-Jan
Upminster 4
Ladies A 13:00 Redbridge Leisure Centre
09-Jan
Upminster 2
Ladies H 13:00 Coopers Company & Coborn School
09-Jan
Upminster 5
Mens H 13:30 Emerson Park Academy
09-Jan
Upminster 1
Mens A 14:00 Arthur Mellows Village College
09-Jan
Upminster 1
Ladies H 14:30 Coopers Company & Coborn School
16-Jan
Upminster 5
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
16-Jan
Upminster 4
Mens H 11:30 Coopers Company & Coborn School
16-Jan
Upminster 2
Ladies A 12:00 Ive Farm
16-Jan
Upminster 3
Mens H 13:00 Coopers Company & Coborn School
16-Jan
Upminster 2
Mens A 13:30 Redbridge Sports Centre
16-Jan
Upminster 1
Mens A 13:30 Harleston Magpies Hockey Club - Water
16-Jan
Upminster 4
Ladies A 13:30 Braintree hockey club
16-Jan
Upminster 1
Ladies H 14:30 Coopers Company & Coborn School
16-Jan
Upminster 6
Ladies A 14:45 King Edmund
16-Jan
Upminster 3
Ladies H 16:00 Coopers Company & Coborn School
16-Jan
Upminster 5
Mens A 17:00 Joyce Frankland Academy (Newport Free G School)
23-Jan
Upminster 3
Ladies A 09:15 Palmers College
23-Jan
Upminster 6
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
23-Jan
Upminster 2
Ladies A TBC TBC
23-Jan
Upminster 5
Ladies A 11:15 Chelmer Park
23-Jan
Upminster 5
Mens H 11:30 Coopers Company & Coborn School
23-Jan
Upminster 4
Mens A 12:45 Chelmer Park
23-Jan
Upminster 1
Mens H 13:00 Coopers Company & Coborn School
23-Jan
Upminster 1
Ladies A 13:00 Lee Valley Hockey & Tennis Centre
23-Jan
Upminster 3
Mens A 13:30 Walthamstow Acadmey
23-Jan
Upminster 2
Mens H 14:30 Coopers Company & Coborn School
23-Jan
Upminster 4
Ladies H 16:00 Coopers Company & Coborn School
30-Jan
Upminster 5
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
30-Jan
Upminster 6
Ladies A 11:15 Witham Sports Ground
30-Jan
Upminster 3
Mens H 11:30 Coopers Company & Coborn School
30-Jan
Upminster 4
Mens H 12:00 Emerson Park Academy
30-Jan
Upminster 2
Ladies H 13:00 Coopers Company & Coborn School
30-Jan
Upminster 4
Ladies A 13:20 Brentwood Prep School
30-Jan
Upminster 2
Mens A 14:30 Feel Good Too
30-Jan
Upminster 1
Mens A 14:30 UEA Sportspark Astro
30-Jan
Upminster 1
Ladies H 14:30 Coopers Company & Coborn School
30-Jan
Upminster 3
Ladies H 16:00 Coopers Company & Coborn School
30-Jan
Upminster 5
Mens A 16:00 Lee Valley Hockey & Tennis Centre
06-Feb
Upminster 6
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
06-Feb
Upminster 2
Ladies A 10:00 Lee Valley Hockey & Tennis Centre
06-Feb
Upminster 5
Ladies A 10:30 Old Southendian Hockey Club
06-Feb
Upminster 4
Ladies H 11:30 Coopers Company & Coborn School
06-Feb
Upminster 3
Ladies A 12:00 Old Southendian Hockey Club
06-Feb
Upminster 1
Mens H 13:00 Coopers Company & Coborn School
06-Feb
Upminster 4
Mens A 13:20 Brentwood Prep School
06-Feb
Upminster 1
Ladies A 13:30 New Field
06-Feb
Upminster 2
Mens H 14:30 Coopers Company & Coborn School
06-Feb
Upminster 3
Mens A 15:00 Joyce Frankland Academy (Newport Free G School)
06-Feb
Upminster 5
Mens H 16:00 Coopers Company & Coborn School
13-Feb
Upminster 1
Mens A 15:00 Herts & Essex HS Sports Centre
14-Feb
Upminster 6
Ladies A 11:15 Chelmer Park
14-Feb
Upminster 4
Ladies A 13:00 Chelmer Park
20-Feb
Upminster 2
Mens A 10:00 Lee Valley Hockey & Tennis Centre
20-Feb
Upminster 5
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
20-Feb
Upminster 5
Mens A TBC TBC
20-Feb
Upminster 6
Ladies A 11:00 Chelmer Park
20-Feb
Upminster 3
Mens H 11:30 Coopers Company & Coborn School
20-Feb
Upminster 3
Ladies H 12:00 Emerson Park Academy
20-Feb
Upminster 4
Ladies A 12:30 Chelmer Park
20-Feb
Upminster 2
Ladies H 13:00 Coopers Company & Coborn School
20-Feb
Upminster 1
Mens A 13:30 Long Road Sixth Form College
20-Feb
Upminster 1
Ladies H 14:30 Coopers Company & Coborn School
20-Feb
Upminster 4
Mens H 16:00 Coopers Company & Coborn School
27-Feb
Upminster 6
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
27-Feb
Upminster 5
Ladies A 10:30 Basildon Sporting Village
27-Feb
Upminster 4
Ladies H 11:30 Coopers Company & Coborn School
27-Feb
Upminster 1
Ladies A 12:00 King\'s Sport Ground - Honor Oak Park
27-Feb
Upminster 4
Mens A 12:00 Basildon Sporting Village
27-Feb
Upminster 1
Mens H 13:00 Coopers Company & Coborn School
27-Feb
Upminster 2
Ladies A 13:30 Redbridge Sports Centre
27-Feb
Upminster 2
Mens H 14:30 Coopers Company & Coborn School
27-Feb
Upminster 3
Mens A 14:30 Beckett Keys School Astroturf
27-Feb
Upminster 3
Ladies A 15:00 Basildon Sporting Village
27-Feb
Upminster 5
Mens H 16:00 Coopers Company & Coborn School
06-Mar
Upminster 3
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
06-Mar
Upminster 3
Mens H 11:30 Coopers Company & Coborn School
06-Mar
Upminster 4
Ladies A 11:45 Roding Sport Centre - Pitch 2
06-Mar
Upminster 5
Ladies H 12:00 Emerson Park Academy
06-Mar
Upminster 2
Ladies H 13:00 Coopers Company & Coborn School
06-Mar
Upminster 1
Mens A 13:30 Wilberforce Road Sports Ground - Pitch 3
06-Mar
Upminster 1
Ladies H 14:30 Coopers Company & Coborn School
06-Mar
Upminster 6
Ladies A 15:00 Old Southendian Hockey Club
06-Mar
Upminster 2
Mens A 16:00 Lee Valley Hockey & Tennis Centre
06-Mar
Upminster 4
Mens H 16:00 Coopers Company & Coborn School
13-Mar
Upminster 4
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
13-Mar
Upminster 6
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
13-Mar
Upminster 3
Ladies A 10:00 Mile End Park Stadium
13-Mar
Upminster 2
Ladies A 10:00 Lee Valley Hockey & Tennis Centre
13-Mar
Upminster 3
Mens A TBC TBC
13-Mar
Upminster 5
Ladies A 11:15 Witham Sports Ground
13-Mar
Upminster 1
Ladies A 11:30 Maidstone Hockey Club
13-Mar
Upminster 5
Mens H 11:30 Coopers Company & Coborn School
13-Mar
Upminster 1
Mens H 13:00 Coopers Company & Coborn School
13-Mar
Upminster 2
Mens H 14:30 Coopers Company & Coborn School
13-Mar
Upminster 4
Mens A 15:00 Old Southendian Hockey Club
20-Mar
Upminster 5
Mens A 09:15 Palmers College
20-Mar
Upminster 2
Mens A 10:00 Lee Valley Hockey & Tennis Centre
20-Mar
Upminster 5
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
20-Mar
Upminster 3
Mens H 11:30 Coopers Company & Coborn School
20-Mar
Upminster 3
Ladies H 12:00 Emerson Park Academy
20-Mar
Upminster 4
Ladies A 12:15 Sweyne Park School
20-Mar
Upminster 2
Ladies H 13:00 Coopers Company & Coborn School
20-Mar
Upminster 1
Ladies H 14:30 Coopers Company & Coborn School
20-Mar
Upminster 1
Mens A 14:45 Shefford & Sandy Hockey Club
20-Mar
Upminster 4
Mens H 16:00 Coopers Company & Coborn School
20-Mar
Upminster 6
Ladies A 16:30 King Edmund
27-Mar
Upminster 5
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
27-Mar
Upminster 3
Mens H 11:30 Coopers Company & Coborn School
27-Mar
Upminster 1
Mens A 12:00 Culford Hockey Centre Walled Garden
27-Mar
Upminster 3
Ladies H 12:00 Emerson Park Academy
27-Mar
Upminster 2
Ladies H 13:00 Coopers Company & Coborn School
27-Mar
Upminster 2
Mens A 13:00 Lee Valley Hockey & Tennis Centre
27-Mar
Upminster 1
Ladies H 14:30 Coopers Company & Coborn School
27-Mar
Upminster 6
Ladies A 14:45 Campion School
27-Mar
Upminster 4
Mens H 16:00 Coopers Company & Coborn School
10-Apr
Upminster 3
Ladies H 10:00 Coopers Company & Coborn School
10-Apr
Upminster 3
Mens H 11:30 Coopers Company & Coborn School
10-Apr
Upminster 5
Ladies H 12:00 Emerson Park Academy
10-Apr
Upminster 4
Ladies A 13:00 Ashton Playing Fields
10-Apr
Upminster 2
Ladies H 13:00 Coopers Company & Coborn School
10-Apr
Upminster 2
Mens A 13:30 Maldon Town Sports & Social Centre
10-Apr
Upminster 1
Mens A 14:30 Lee Valley Hockey & Tennis Centre
10-Apr
Upminster 1
Ladies H 14:30 Coopers Company & Coborn School
10-Apr
Upminster 5
Mens A 15:00 Old Southendian Hockey Club
10-Apr
Upminster 4
Mens H 16:00 Coopers Company & Coborn School
17-Apr
Upminster 5
Ladies A 12:00 Ashton Playing Fields